Dne 6. 2 .2024 se nám narodila štěňátka ze spojení:
Narodili se 3 pesjci a 2 fenky s krásnými porodními váhami 650-750g. Poslední volný pejsek John Wick Atison  Více štěňátkách zde ...


Naše odchovy dělají radost nejen v českých rodinách. Štěňátka od nás mají majitelé v Anglii, v Německu, ve Švédsku, v Itálii, na Slovensku, v Srbsku atd. Někteří z nich působí v chovatelských programech renomovaných chovatelů.
Štěňátka od nás mají plný chovatelský servis, FCI rodokmen, europas, čip, očkování dle věku. Novým majitelům předáváme podrobné informace o krmení, výživě a výchově. Jsme jim kdykoliv k dispozici při řešení jakýchkoliv výživových či výchovných otázek.
Od určitého věku všechna štěňátka u náš procházejí socializací, mladí jedinci předvýchovou, aby soužití v nové rodině bylo bezproblémové.

Jako jedna z mála chovatelských stanic v ČR pracujeme již se 4. a 5. generací našich odchovů. Výběrem krycích psů upevňujeme exteriérové i povahové vlastnosti. Všechny naše odchovy naleznete na samostatné stránce odchovy.


Our puppies have FCI pedigree and europas, vaccination according to proper vaccination scheme and are microchipped. New owners are provided with concrete instructions how to properly feed and rise a puppy. We are always happy to answer all questions concerning the puppy and to help the owners to succesful upbringing of their dog.

 


ATISON CHOVATELSKÁ STANICE CANE CORSO

Luníkov, 27321 Hobšovice, okr. Kladno | tel.: +420 777 140 116 | +420 777 140 141 | E-mail: atison@seznam.cz